Analytikere

Nedenfor vises en liste over de meglerhus som følger Orkla regelmessig.
Orkla presiserer at de estimater og meninger som analytikerne kommer frem til er deres egne, og at disse ikke nødvendigvis representerer Orklas syn. Orkla er ikke nødvendigvis enig i innholdet i analysene, eller den informasjon, konklusjon eller anbefaling som gis.

 

Oversikt over analytikere:

A

ABG Sundal Collier
Kontakt: Petter Nystrøm
Telefon: +47 22 01 61 35
E-post: petter.nystrom@abgsc.no
Web: www.abgsc.no

C

Carnegie
Kontakt: Preben Rasch-Olsen
Telefon: +47 22 00 93 59
E-post: pro@carnegie.no
Web: www.carnegie.no

D

Danske Market Equities
Kontakt: Martin Stenshall
Telefon: +47 85 40 70 73
E-post: martin.stenshall@danskebank.com
Web: www.danskebank.com

DNB Markets
Kontakt: Ole Martin Westgaard
Telefon: +47 24 16 92 00
E-post: ole.martin.westgaard@dnb.no
Web: www.dnb.no/markets

G

Goldman Sachs
Kontakt: John Ennis
Telefon: +44 207 552 9608
E-post: john.ennis@gs.com
Web: www.gs.com

H

Handelsbanken Capital Markets
Kontakt: Kjetil Lye
Telefon: +47 22 39 72 99
E-post: kjly01@handelsbanken.no
Web: www.handelsbanken.no

K

Kepler Cheuvreux
Kontakt: Markus Borge Heiberg
Telefon: +47 23 13 90 84
E-post: mheiberg@keplercheuvreux.com
Web: https://www.keplercheuvreux.com/

N

Nordea
Kontakt: Oliver Pisani
Telefon: +47 24 01 06 71
E-post: oliver.pisani@nordea.com
Web: nordeamarkets.com

P

Pareto Securities
Kontakt: Gard A. Aarvik
Telefon: +47 24 13 21 72
E-post: gard.aarvik@paretosec.com
Web: www.paretosec.com

S

Sanford C. Bernstein
Kontakt: Andrew Wood
Telefon: +65 62 30 46 49
E-post: andrew.wood@bernstein.com
Web: https://www.bernstein.com/

SEB
Kontakt: Markus Bjerke
Telefon: +47 21 00 85 17
E-post: markus.bjerke@seb.no
Web: www.seb.no

SpareBank 1 Markets
Kontakt: Øyvind Mossige
Telefon:+47 24 13 37 02
E-post: oyvind.mossige@sb1markets.no
Web: www.sb1markets.no