Pressekontakter i Orklaselskapene

De største virksomhetene har egne informasjonsavdelinger.

Felix Austria GmbH Gulliver Wagner
Marketing Director
Tel. +43 2626 610 -85
gulliver.wagner@felix.at

Kalev
Ruth Roth
Kommunikasjonssjef
Mobil: +372 51 15 404
ruth.roth@kalev.eu

MTR Foods
Nalini Rao
Associate Manager – Public Relations and Digital Marketing
Tlf.: 080 40812100-207 Internnr.: 2113
Mobil: +91 9740554660
nalini.rao@mtrfoods.com

Orkla
Håkon Mageli
Konserndirektør Kommunikasjon & Corporate Affairs
Mobil: +47 928 45 828
hakon.mageli@orkla.no

Kari Westersund
Kommunikasjonssjef
Mobil: +47 92 85 61 92
kari.westersund@orkla.no

Orkla Confectionery & Snacks Norge
Robert Rønning
Kommunikasjonsdirektør
Mobil: +47 91 53 95 13
robert.ronning@orkla.no

Marthe Schomacker
Senior Kommunikasjonsrådgiver
Tlf: +47 99 69 21 29
marthe.schomacker@orkla.no

Orkla Foods Danmark
Elisabeth Voss
HR-direktør
Tlf.: +45 43 58 93 17
Mobil: +45 23 42 45 43
elisabeth.voss@orklafoods.dk

Orkla Foods Latvija
Raitis Avots
Marketing Director
Mobil: +371 29258577
raitis.avots@orkla.lv

Orkla Foods Norge
Dag Olav Stokken
Kommunikasjonsdirektør
Mobil: +47 91 66 50 78
dag.olav.stokken@orkla.no

Bjørn Brennskag
Kommunikasjonssjef
Mobil: +4790606383
bjorn.brennskag@orkla.no

Orkla Foods Sverige
Helén Knutsson
Kommunikasjonssjef
Mobil: +46 765 38 55 78
helen.knutsson@orklafoods.se

Margareta Lantz
Pressesjef
Mobil: +46 705 54 17 74
margareta.lantz@orklafoods.se

Orkla Health
Inger Marie F. Ingdahl
Kommunikasjonsdirektør
Mobil: +47 92 84 58 81
inger.marie.ingdahl@orkla.no

Orkla Home & Personal Care
Anne Gjemdal
Informasjonssjef
Mobil: +47 92 85 20 99
anne.gjemdal@orkla.no

Orkla Soumi
Nina Olin
Kommunikasjonssjef
Mobil: +358 50 572 7470
nina.olin@orkla.fi

Pierre Robert Group
Ranveig Bråtveit
Kommunikasjonsansvarlig
Mobil: +47 93 84 49 35
Ranveig.Bratveit@pierrerobert.no

Vitana
Milan Linka
PR-rådgiver
Mobil: +420 257 198 197
Tlf.:+420 7247 20697
milan.linka@vitana.cz