Kommunikasjon og Corporate Affairs

Spørsmål vedrørende konsernets virksomhet kan rettes til Kommunikasjon og Corporate Affairs.

 

Kontaktpersoner

Håkon Mageli

Håkon Mageli

Konserndirektør, Kommunikasjon og Corporate Affairs

hakon.mageli@orkla.no

+ 47 928 45 828

Mer info/CV

Kari Westersund

Kommunikasjonsdirektør

kari.westersund@orkla.no

+47 92 85 61 92

Elise Andersen Heidenreich

Kommunikasjonssjef IR og finansiell kommunikasjon

elise.andersen.heidenreich@orkla.no

+47 951 41 147

Elisabeth Aandstad Ekheim

Kommunikasjonssjef CSR

elisabeth.aandstad.ekheim@orkla.no

+47 924 460 60

Joachim Gresslien

Kommunikasjonssjef Internkommunikasjon

Joachim.Gresslien@orkla.no

+47 907 25 018

Julie Lochner

Julie Lochner

Nettredaktør

julie.lochner@orkla.no

+47 93 43 76 12

Kristine H. Kvernmo

Kommunikasjons- rådgiver

kristine.hessen.kvernmo@orkla.no

+47 41 56 65 22