Pressekontakter

Spørsmål vedrørende konsernets virksomhet kan rettes til Kommunikasjon.

 

Kontaktpersoner

Håkon Mageli

Håkon Mageli

Konserndirektør, Kommunikasjon og Corporate Affairs

hakon.mageli@orkla.no

+ 47 928 45 828

Mer info/CV

Kari Westersund

Kommunikasjonsdirektør

kari.westersund@orkla.no

+47 928 56 192

Inger Marie Ingdahl

Kommunikasjonsdirektør, Orkla Norge

inger.marie.ingdahl@orkla.no

+ 47 928 45 881

©AnneValeur.jpg

Elisabeth Aandstad Ekheim

Kommunikasjonssjef Bærekraft

elisabeth.aandstad.ekheim@orkla.no

+47 924 460 60

Orklas kommunikasjonsteam

Joachim Gresslien

Senior kommunikasjonssjef - Innhold

Joachim.Gresslien@orkla.no

+47 907 25 018

Camilla Hellum

Digital Communications Manager

camilla.hellum@orkla.no

Anne Gjemdal

Communications Manager

anne.gjemdal@orkla.no

Nina Aas

Project Manager

nina.aas@orkla.no